The Walking Dead DayZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveiciens no Wafelle

2 posters

Go down

Sveiciens no Wafelle Empty Sveiciens no Wafelle

Post by Wafelle Sat Dec 26, 2015 5:01 pm

Tātad, šodien saņēmos un izdomāju, kad beidzot man ir jāiepazīstina pašam ar sevi, savādāk,
te puse nezin, kas tas tāds ''Wafelle'' ir

Tad nu tā.

Mani sauc Dāvis Stabrovskis esmu 16 gadus vecs/jauns vīrietis.
Dzīvoju es tādā puslīdz mazā pilsētiņā jeb ciemā Skrīveri, gan jau daudzi, esiet ēduši ''Skrīveru Gotiņas'' jeb kā tagad dēvē, ''Skrīveru Saldumi''.
Esmu diezgan jautrs cilvēks, šad tad izsprūk kāds jociņš, patīk Dance&Hause mūzika, patīk gatavot ēst,
skatīties hokeju, esmu ļoti liels ''Rīgas Dināmo'' fans, patīk gulēt, iet ārā ar draugiem patusēt, ļoti garšo alus, nepārprotiet, ar alkoholu neizraujos.. vēl man patīk gulēt,makšķerēt, piedalīties ''Dzinēj medībās'' nu protams, es esmu tikai vēl pagaidām dzinējs bet nu ar laiku viss var mainīties

Interesantākais notikums manā dzīvē - ir jau daudzi bijuši, bet nu ticiet vai nē, kad es biju jauns gurķis apmēram deviņi vai desmit gadu man bija, es nopirku loterijas biļeti, parasto pa 50sant, nu tad es paņēmu un nokasīju tos pelēkos aizsargputekļus, nošvīkāju vienu, ieraudzīju mašīnas simbolu, nokasiju otru, atkal parādijās mašīnas simbols, ticiet vai nē, nokasīju arī trešo aizsarg putekļus un arī parādijās mašīnas simbols, bet pārējos divos nebija nekā bet ko es jau biju jauns un stulbs, ticiet vai nē, lai vinētu mašīnu pietika ar 3 mašīnas simboliem, bet es jau protams to drusku sapratu, es pārdevējai saku, es esmu vinnējis mašīnu, a šī man saka tā ''Nē nē puisīt, tu no nepareizās puses nokasīji, tātad neskaitās'' nu es protams noticēju pieaugušam cilvēka, un atdevu loterijas biļeti atpakaļ viņai, un gāju ar brāli mājās
Tad, pēc kāda laika tā pārdevēja braukāja ar jaunu mašīnu, un es protams biju šoka, jo varēja vinnēt ''škoda Fabia'' automašīnu vai kautkā tā to mašīnu sauca
Nu ko sapratu, kad es esmu brutāli aptīts ap pirkstu, un uzdāvinājis cilvēkam mašīnu, vai man nav laba sirds?

Wafelle

Posts : 2
Join date : 2015-12-26

Back to top Go down

Sveiciens no Wafelle Empty Re: Sveiciens no Wafelle

Post by blAkeLV Wed Dec 30, 2015 5:30 pm

Sveiks, GL! Smile
blAkeLV
blAkeLV

Posts : 4
Join date : 2015-12-30
Age : 23
Location : Talsi, Latvia

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum